Spiral Anksys
ECORAW

Konfigurátor upevění INJECT CONFIG

Společnost ECORAW® jako výrobce injektovaných kotvicích systémů Spiral Anksys® zahájila k 14.3. 2019 ostrý provoz aplikace INJECT CONFIG, která je určena systémovým výrobcům, projektantům, architektům, realizačním firmám i koncovým zákazníkům na webu KOTVENI.cz

 

Tento konfigurátor injektovaných kotvicích systémů byl navržen za účelem lepší orientace v rámci upevnění ETICS při zohlednění typů nosných konstrukcí, tepelných izolací a povrchových úprav.

 

Uživatel má možnost volně využít konfigurátoru pro výběr upevňované skladby v rozsahu nového zateplení, servisního kotvení staticky nestabilních izolací nebo zdvojování původních zateplení. Výstupem INJECT CONFIG je orientační návrh konfigurované skladby s určením typu kotvy a její délky, typu expanzní hmoty s orientační vydatností, včetně základního plánu kotvení a způsobu montáže.

 

Výstup konfigurátoru není ověřován výpočtem a je pouze orientační, uživatel má ale možnost kontaktovat středisko ECORAW® pro zpracování autorizovaného statického posouzení pro konkrétní objekt.

 

Věříme, že stránky KOTVENI.CZ s konfigurátorem INJECT CONFIG Vám pomohou při návrhu a realizací Vašich projektů s injektovanými systémy Spiral Anksys®.

 

Galerie